Nowości Cevisama Valencia 2017

Nowości Cevisama Valencia 2017

Zapraszamy w podróż do słonecznej Hiszpanii na Targi Cevisama 2017, aby krótko zaprezentować najnowsze trendy i pokazać co będzie modne w branży łazienkowej
w nadchodzących sezonach.
Wzorem poprzednich lat w Walencji nadal modne pozostają kolory ziemi. Przeważają stonowane beże, delikatne brązy z jakby przetartym elementem florystycznym na płytkach klasycznych, drewnopodobnych oraz gresach zarówno w wersjach połysk jak i lappato. Nie brakuje odcieni piasku, cementu i szarego łupka, oraz kremowej śmietanki.
Pachworki, geometryczne wzory i roślinne nadruki pozostają również na topie. Odwzorowanie struktury materiału na płytce i faktura 3D pozostają matowe nawiązując do ciepłych naturalnych tkanin. Większej szlachetności nabierają powierzchnie imitujące przetarcia na płytach cementowych, rdzę i strukturę metalu.
To wszystko najdziecie w naszych kolekcjach między innymi Armonia, Loft, Scania, Barcelo, Ego, Vision, Galactic i Mellow.

 

 

Nie przejdziecie obojętnie obok płytek wiernie odwzorowujących rysunek kamienia.
Naturalny kamień ze względu na swoją szlachetność i niepowtarzalność ozdobi każde wnętrze nadając mu indywidualnego i ponadczasowego charakteru.
Płytki inspirowane marmurem, kwarcem, trawertynem pozostają nadal na topie nie tylko ze względu na walory estetyczne, lecz na trwałość, odporność na mróz i duże obciążenia.
Matriały szlachetne to również płytki błyszczące jak sztabki złota oraz kryształki Swarovskiego zdobiące umywalki łazienkowe. Biel w opozycji do czarnego pozostaje nadal jednym z najpopularniejszych zestawień.
Te cechy odnajdziecie również w naszych kolekcjach Mavros, Deserto, Lapideo, Exeter, Hexon, Vivo i Form.
Dzięki dużym formatom zdobywają serca wielbicieli dizajnerskich i klasycznych wnętrz.
Tym razem dostrzegliśmy powrót delikatnych i subtelnych barw. Pastelowe błękity, blade róże, eteryczna lawenda, miętowa zieleń, drobne elementy roślinne, serduszka czy motylki zdobyły również nasze serca, zobaczcie sami 🙂

 

 

SOCIAL MEDIA  facebook google+ pinterest instagram youtube