1. Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, takich jak fotografie, rysunki, grafiki, tekst, a także inne treści należą do Vinderen Sp. z o.o.. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność Vinderen Sp. z o.o., chyba, że co innego zostało zaznaczone. Utwory znajdujące się na stronie nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody Vinderen Sp. z o.o., chyba, że są wykorzystywane tylko do użytku osobistego użytkownika strony. Zabronione jest, między innymi, ich kopiowanie, modyfikowanie, linkowanie, czy wykorzystywanie w inny sposób, który wiąże się z ich upublicznieniem, a także wykorzystaniem w celach komercyjnych.

2. Produkty

  • Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
  • Zdjęcia płytek mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.
  • Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów płytek.
  • Rzeczywiste wymiary płytek ceramicznych mogą różnić się od podanych na stronie.
  • VINDEREN Sp. z o o zastrzega sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu.
  • VINDEREN Sp. z o o nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.
  • Aranżacje wnętrz przedstawione na stronie, a także niektóre elementy aranżacji nie stanowią oferty handlowej marki CERAMSTIC.

3. Aktualizacja informacji

Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd Vinderen Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie internetowym bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach.

4. Ochrona prywatności i danych osobowych

Vinderen Sp. z o. o.gwarantują ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników serwisu internetowego, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
SOCIAL MEDIA  facebook google+ pinterest instagram youtube