Instagram Facebook Pinterest Ulubione

Inspiracje

Impregnacja – które gresy jej wymagają?

Płytki gresowe wyróżniają się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia oraz działanie czynników zewnętrznych. W artykule przedstawiamy w jaki sposób należy je impregnować i pielęgnować.  

więcej

Industrialny wdzięk twojego wnętrza dzięki gresom 80×80 Blust

Unikalna kolekcja płytek ceramicznych Blust czerpie inspirację z naruszonych przez upływ czasu powierzchni, jednak całkowicie wychodzi poza konwencję industrialnej stylistyki.

więcej

Ekspresja w czarnych gresach Rakimo

Płytki ceramiczne coraz częściej odbiegają od typowej, nudnej stylistyki, a my stajemy się coraz odważniejsi w wyrażaniu siebie. Nasze mieszkanie jest miejscem, gdzie możemy pozwolić sobie na pełną ekspresję, warto w związku z tym odważyć się i spróbować czegoś nowego.

więcej

Zaskakujące, mocne kontrasty w gresach polerowanych Deresa

Gresy polerowane z kolekcji Deresa znacząco różnią się od standardowych płytek imitujących kamień, które najczęściej mają zachowawczą i dość monotonną stylistykę. Zaskakujące, mocne kontrasty nie są typowe dla kamieni, które widzimy na co dzień.

więcej

Przełamując kafelkowe schematy – nieszablonowy design dekoracji ściennych Allda

Kolekcja płytek ceramicznych Allda obejmuje imponującą gamę wzorów. Wspólną cechą płytek jest ich szczególna dekoracyjność oraz nieszablonowy design. Począwszy od stonowanych, pełnych lekkości zdobień, przez wyraziste, wytworne dekoracje, kończąc na całkowicie nietypowych, tętniących życiem motywach – wśród tak licznych opcji każdy znajdzie coś dla siebie.

więcej