Instagram Facebook Pinterest Ulubione

Inspiracje

Hiszpański malarz, złoto i srebro, czyli nowe trendy w dekoracjach ściennych

Wiesz, że twoja łazienka może wyglądać jak dzieło sztuki? Oryginalne i funkcjonalne dekoracje ścienne nadadzą jej eleganckiego charakteru z nutką ekstrawagancji. Taka zgrana symfonia jest możliwa dzięki połączeniu gresu Granderoca Pintore oraz płytek ceramicznych Metalico Waves w odcieniach Gold i Silver.

więcej

Mariaż srebra i kolorów? Z nami to musi się udać!

Szarość i srebro mogą na pierwszy rzut oka wydawać się subtelne i nierzucające w oczy. Jednak znasz nasze podejście do stereotypów - ich obalanie za pomocą aranżacji wnętrz to misja, którą kochamy zaskakiwać. Tak będzie i tym razem, bowiem przed tobą dwie propozycje tak oryginalne, że jesteśmy nieskromnie zachwyceni efektem.

więcej

Granderoca Arroya i Metalico Kite Gold Mat – można połączyć dzikość z elegancją?

Gres i ceramika. Obie formy dekoracji ścian mają swoich fanów. Ba! Bywa tak, że amatorzy tych konkretnych rozwiązań nie mogą dojść do porozumienia i uparcie utrzymują, że tylko jedna z nich jest tą słuszną i prawidłową. A gdyby tak połączyć jedno z drugim?

więcej

Jak wymienić uszkodzoną płytkę?

Płytki ceramiczne, pomimo wysokiej trwałości, również ulegają uszkodzeniom. Najczęściej są one spowodowane upadkiem ciężkiego przedmiotu lub nierównomierne rozprowadzenie zaprawy klejącej, zbyt małe szczeliny między płytkami. Wymiana uszkodzonej płytki nie jest jednak trudna i można podjąć się jej samodzielnie.

więcej

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności