Instagram Facebook Pinterest Ulubione

Inspiracje

Czar marmuru w kolekcji Coriento White

Marmur towarzyszy nam od starożytności i ewoluuje wraz z czasem. Niegdyś był oznaką dostatku, teraz klasy i wytworności. Jego czyste piękno możesz mieć u siebie w domu przy wykorzystaniu kolekcji glazur i gresów Coriento White. Została ona zainspirowana, przeznaczonym niegdyś dla artystów, ekskluzywnym marmurem Calacatta.

więcej

Czyste piękno marmuru z nutką glamour z kolekcją Coriento Gold

Poszukujesz czegoś ozdobnego i ekspresyjnego, ale nadal nacechowanego prostotą? Płytki ceramiczne Coriento Gold to doskonały przykład na to, że oszczędny design może być równie porywający, co bogata stylistyka. Czysta biel wraz z syntetycznymi, wyrazistymi smugami tworzy wyjątkowo oryginalną i efektowną całość.

więcej

Egzotyczne wakacje przez cały rok z kolekcją gresów Espacio

Pragniesz zamienić swój dom w tropikalną krainę i cieszyć się malowniczą scenerią każdego dnia? Znalazłeś się we właściwym miejscu! Dzięki tapetowym gresom Espacio urządzisz wnętrze z pełnym rozmachem i uzyskasz prawdziwie porywający efekt.

więcej

Ceramstic Travel: Amazoński las deszczowy

Jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, nazywana „zielonymi płucami” planety, jest domem dla milionów gatunków roślin i zwierząt. Przedstawiamy Wam Puszczę Amazońską - źródło naszych kafelkowych inspiracji.

więcej

Szlachetny urok dekoracji gresowych Contini

Szukasz luksusowych i oryginalnych płytek, na które nie musisz przeznaczać majątku? Nasze ekskluzywne gresy oferują jakość z najwyższej półki, dostępną dla każdego.

więcej

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności