Instagram Facebook Pinterest Ulubione

Inspiracje

Cykl podróżniczy – włoska Bolonia nie tylko od kuchennej strony

No i stało się! Nasze płytki wybrały się do przepięknej części Półwyspu Apenińskiego, by święcić triumfy na salonach...

więcej

Płytki Coriento Blue i Talius, czyli spotkanie romantycznej natury z mrokiem

Znasz tę opowieść o człowieku, który za sprawą magicznej mikstury zmienia swoje oblicze? Raz bywa spokojnym, statecznym naukowcem, a innym razem… Cóż, nie chcesz go spotkać na ulicy, kiedy słońce już schowa się za horyzontem. Zostań z nami, by poznać nasze propozycje dwóch osobowości płytek ceramicznych.

więcej

Bałagan po remoncie? Podpowiadamy, jak czyścić płytki ceramiczne

Też masz tak, że na słowo „remont” ciarki przechodzą cię po plecach? Wiedząc, że jedną z najmniej lubianych czynności jest sprzątanie po tym całym bałaganie — podpowiemy, jak szybko i sprawnie wyczyścić płytki ceramiczne.

więcej

Płytki Inkeder – spełnienie marzeń o harmonijnym wnętrzu

Tylko black&white… To najbardziej klasyczne zestawienie kolorów jest równocześnie jednym z najnowocześniejszych. Taki paradoks, który my bardzo chętnie wykorzystujemy. Spójrz tylko na płytki Inkeder w wersji biało-czarnej.

więcej

Czyszczenie i pielęgnacja fugi – zrób to razem z nami!

Czego nie lubi fuga? Podobnie jak my - nie przepada za brudem i pleśnią. Jednak nasza bohaterka nie pójdzie sama pod prysznic, żeby się porządnie wyszorować ;) Potrzebuje twojej pomocy, a my mamy zamiar nafaszerować cię przydatną wiedzą, dzięki której będziesz wiedzieć, jak ją odpowiednio czyścić.

więcej

Nowa, zjawiskowa Granderoca w formatach, o których marzysz…

Wielkoformatowe gresy to coś, co tygryski lubią najbardziej :) Wygodnie się je przykleja i można z nich wyczarowywać ogroooomne dekoracje na ścianach i podłogach. Te płyty, które prezentujemy dzisiaj, możesz z powodzeniem układać według wzoru lub całkowicie zaszaleć i pozbywając się konwenansów - stworzyć własną wizję dekoru.

więcej

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności