Instagram Facebook Pinterest Ulubione

Inspiracje

Set LATO, akt VII – królewskie wnętrze skąpane w promieniach słońca

Granderoca Abismo - królewski granat w twojej łazience. Wielkoformatowy gres szkliwiony polerowany z przepięknym wzorem kamienia naturalnego, w wyjątkowo szlachetnej odsłonie. Głęboki odcień granatu spotkał się ze srebrem i złotem, jednoznacznie kojarząc się z królewskimi insygniami.

więcej

Set ZIMA, akt II – płyty ceramiczne w towarzystwie kolorów

Więc chodź, pomaluj mój świat… My dzisiaj będziemy malować jak natchnieni artyści! Na niebiesko, pomarańczowo, szaro i biało, a wszystko wykończymy miedzią. Brzmi chaotycznie i nie ukrywamy, że trochę tak jest. Jednak w tym szaleństwie jest metoda. Tym razem proponujemy ci nieszablonowe zestawienie barw i wzorów. Początkowo możesz pomyśleć, że nic tutaj do siebie nie pasuje, ale to tylko pozory.

więcej

SET LATO, akt VI – szlachetne oblicze płyt ceramicznych

Obraz malowany szlachetnymi kamieniami... Jak mógłby wyglądać? Wystarczy popatrzeć na gres szkliwiony polerowany Granderoca Pintore, by poznać odpowiedź. Błyszcząca powierzchnia o wymiarach 120×60 centymetrów kojarzy się z dziełem sztuki, stworzonym z płynnego złota i srebra. Zresztą nie ma co się dziwić - „pintore” w języku hiszpańskim oznacza malarza :) Co więc miał na myśli artysta kreujący ten oryginalny motyw?

więcej

SET LATO, akt V – dzikość natury skąpana w złocie

I mamy to! Od początku chodziło nam o zebrę ;) Jej pasy mogą być interpretowane na wszelakie sposoby. Zarówno jako znak ułatwiający bezpieczne przejście przez jezdnię, jak i powszechnie znany motyw końskiej sierści. Zebra, choć ekstrawagancka z wyglądu, jest czujna i płochliwa na co dzień. My zapragnęliśmy zapewnić jej spokój i uwieczniliśmy jej oryginalną symbolikę na płytach ceramicznych z kolekcji Granderoca.

więcej

SET ZIMA, akt I – morze zachwyca o każdej porze

Dzisiejsza kompozycja łączy w sobie elegancję i dzikość natury. W pierwszej kolejności na tapet bierzemy tę drugą wersję, reprezentowaną przez płyty ceramiczne Il Mare Piana. Polerowana powierzchnia prezentuje grafitowo-błękitno-miedziany wzór stwarzający rozległe pole do interpretacji tego motywu.

więcej

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności