Instagram Facebook Pinterest Ulubione

Inspiracje

SET LATO, akt IV – lustereczko, powiedz przecie, które płytki są najlepsze na świecie?

Wielkoformatowy gres szkliwiony polerowany Granderoca Pastela to nowoczesna inspiracja kamieniem naturalnym. Czysta biel jest tłem dla unikalnego wzoru imitującego żyłki i pęknięcia w odcieniach brązu, rdzy i grafitu. Wymiary 120×60 centymetrów pozwalają na tworzenie harmonijnych aranżacji na ścianach i podłogach łazienek.

więcej

SET LATO, akt III – wakacje, które obchodzisz cały rok

Gres szkliwiony polerowany Granderoca Esme idealnie nadaje się do aranżacji kojarzących się z beztroskimi podróżami. Spójrz na błękitne i granatowe kamienie, które na zawsze zastygły pod niewidoczną taflą wody.

więcej

SET LATO, akt II – mariaż mlecznej czekolady i gorzkiej kawy

Lubisz czekoladę? My uwielbiamy… Szczególnie tę mleczną w połączeniu z soczystymi truskawkami zerwanymi pod słonecznym niebem oraz duuuużą ilością bitej śmietany. Pachnie latem, prawda? Taki właśnie jest kolejny SET LATO, inspirowany słodkimi deserami przełamanymi goryczką świeżo parzonej kawy.

więcej

SET LATO, akt I – płytki ceramiczne w wakacyjno-eleganckiej odsłonie

Natura, złoto i biel... Te trzy słowa towarzyszyły nam podczas tworzenia kompozycji należącej do letniego SETU. Pragnęliśmy w jednym miejscu zawrzeć beztroską radość, blask słońca o poranku i zapach wakacji, do których tęsknimy, gdy za oknem panuje zawierucha.

więcej

Gem, SET, mecz, czyli gramy w kolory czterech pór roku

Wiesz, ile ciekawostek mają w sobie zwyczajne karty do gry? W talii jest ich 52, czyli tyle, ile tygodni mamy w roku. Suma wszystkich oczek, które na nich znajdziemy to dokładnie 365… 4 kolory też nie są przypadkowe - odpowiadają konkretnym porom roku. Karo to wiosna. Kier - lato. Trefl symbolizuje jesień, a pik zimę. Przyznaj, że jest w nich coś magicznego. Każda z pór inspiruje do innych zmian, również tych we wnętrzach.

więcej

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności