Instagram Facebook Pinterest Ulubione

Inspiracje

SET JESIEŃ, akt I – surowe oblicze z ciepłym akcentem

W naszym jesiennym SECie pochylamy się nad barwą nocnego jeziora, któremu towarzyszą monumentalne drzewa. Do aranżacji zaprosiliśmy kilka płyt i innych dodatków, jakie uznaliśmy za godne przebywania w twoim mieszkaniu lub biurze. Zobaczcie.

więcej

SET ZIMA, akt III – gdy czerń i biel spotykają drewno

Czytasz o czerni, bieli, drewnie i myślisz sobie - nudy? Nic bardziej mylnego. Odchodzimy od sztampowych aranżacji, w których nie ma miejsca na nowoczesne wzornictwo. Przedstawiamy klasykę z pazurem, romans tradycji z awangardą.

więcej

Set WIOSNA, akt II – marzenie senne po drugiej stronie lustra

Kto nigdy nie widział animacji Disneya, ręka do góry! Po prawej nikt. Lewa też czysta. A ty? Widzimy, że twoja ręka również nie drgnęła. I dobrze. Jesteśmy zdania, że na urocze historie z happy endem nigdy nie jest za późno. Bo dzisiaj w związku z naszą prostą, elegancką, ale i intrygującą aranżacją zapraszamy cię do świata, który nie jest zarezerwowany tylko dla dzieci.

więcej

Set WIOSNA, akt I – barwy ziemi w ponadczasowym stylu retro

Łazienka z lat 60. - czym charakteryzuje się styl retro? To zagadnienie jest dość obszerne, bo obejmuje kilkadziesiąt lat designu. My skupimy się na latach 60. i najważniejszych cechach, jakie można było zauważyć we wnętrzach urządzanych ponad sześć dekad temu. Nasza inspiracja dotyczy oryginalnych kolorów, takich, jak na przykład zieleń. Ta w dzisiejszym wydaniu ma oczywiście nowoczesne elementy.

więcej

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności